news Nick Jonas

11. září 2011 v 9:27
Nick Jonas po příjezdu na let na letišti LAX v Los Angeles ve čtvrtek večer (8. září).

Poté, co strávil odpoledne s velkým bratrem Kevinem, 18-​​letý herec / hudebník také oznámil další nový projekt s Bayer HealthCare.

"Simple inspirace" je nová soutěž, která problémy lidí s diabetem motivovat nově diagnostikovaných pacientů se dělí o své nejvíce inspirujících myšlenek o životě s nemocí.

Cílem soutěže je obohacení života každého, kdo má diabetes - bez ohledu na to, jak dlouho jsem byla diagnostikována - a ukázat, že lidé s diabetem mohou žít plný život a zabýval tím, že účinně zvládání svého zdravotního stavu.

Jeden laureát hlavní ceny bude splňovat mezinárodní pěvecké senzace Nick v mladistvém Los Procházka Diabetes Research Foundation Angeles Cure Diabetes.Vítězem se také objeví ve videu s Nickem, které budou zahájeny 14. listopadu 2011 - Světový den diabetu.

"Díky mé práci s Bayer, jsem neustále pohyboval na zpětnou vazbu jsem si od lidí, kteří mi říkají, že jsem se inspiroval, protože mé cukrovky," řekl Nick. "Na druhé straně, já jsem stejně motivován jejich diabetes příběhy. Je pro mě důležité vrátit k ostatním a podporu diabetiků Společenství příležitost dozvědět se o diabetu a jak žít plnohodnotný život navzdory tomu. "

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama