CHELSEA KANE O SPOJENÍ S JONAS BROTHERS

1. září 2011 v 9:55

Chelsea Kane o spojení s Jonas Brothers!


STARS: Chelsea Kane o spojení s Jonas Brothers! - foto
Zdroj: isifa.com

Znáš ji z filmu Rande s hvězdou, z TV seriálů Kouzelníci z Waverly a Jonas. My jsme se jí zeptali na to, jak se jí tančilo ve Star Dance, na co kouká v TV a jestli se přátelí se svými hereckými kolegy...
GIRL: Prozraď nám něco o natáčení seriálu Jonas.
CHELSEA:
"Jsem šťastná, že jsem mohla být součástí tohoto seriálu. Byli jsme skvělá parta, byli jsme pořád spolu a všechno, co každý z nás v té době prožíval, prožívali všichni s ním."

GIRL: Přátelíš se stále s herci z Jonas?
CHELSEA
: "Prožili jsme toho společně opravdu hodně, takže myslím, že mezi námi bude vždycky nějaké zvláštní pouto, hlavně s klukama. Znám je vážně dlouho - pilotní díl Jonas se natáčel ještě předtím než Jonas Brothers vydali své první album. Sledovat tuhle jejich bláznivou cestu bylo pro mě opravdu vtipné, pro kluky zase muselo být vtipné, sledovat mě ve Star Dance. (smích) Nezáleží na tom, jestli si voláme jednou za týden, za měsíc nebo za rok, důležité je, že je mezi námi speciální spojení, že všichni víme, že jsme tu jeden pro druhého a bude to tak do konce života. Jsem si jistá, že je to podobné pouto, jaké mívají lidé, kteří se spolu přátelí po celou dobu studia na střední škole. Když jsme natáčeli Jonas, bylo to vlastně jako bychom chodili do školy. :-)"

GIRL: Co tě baví sledovat v TV?
CHELSEA:
"I když je mi 22, ráda stále sleduji Disney Channel, ale v podstatě žádnou vysloveně nejoblíbenější show nemám. Většinou zkouknu všechny kanály a když mě něco zaujme, tak se na to dívám."

GIRL: Změnilo ti nějak život účinkování v soutěži Star Dance?
CHELSEA:
"Bylo to úžasné období mého života, náročné ale také velmi zábavné. Bylo to vůbec poprvé, kdy jsem před kamerou nikoho nehrála, byla to stoprocentní Chelsea a jsem pyšná na to, jak jsem to zvládla. A jestli se něco změnilo? Tak určitě ano! Naučila jsem se spoustu nových dovedností, zjistila jsem jaké to je být unavená, vzrušená a nervózní 24 hodin v týdnu, což mi pomohlo poznat další část sebe samotné. Nemohla jsem skrývat za masku nějaké role, měla jsem strach, že mě lidé budou nenávidět, že se jim nebudu líbit. Naučila jsem se přenést se přes všechny tyhle pochybnosti a jít si dál za svým cílem. Vyplatilo se to, jsem moc ráda, že jsem byla součástí téhle reality show." (Chelsea tančila s Markem Ballassem a skončili na třetím místě, pozn. redakce)

GIRL: Jaké jsou tvé herecké plány?
CHELSEA:
"Chci hrát a cestovat po celém světě. Chci hrát vždycky cool postavy, trochu jiné, ale vždycky vtipné. Ale ráda bych si zahrála i vážnou a dramatickou roli. Věřím, že Star Dance mi otevřelo spoustu nových dveří."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama