Nick a Delta

17. srpna 2011 v 8:46

Nick Jonas představil Deltu rodině!


STARS: Nick Jonas představil Deltu rodině! - foto
Zdroj: Isifa.com

Nejmladší z tria Jonas Brothers, který v minulosti chodil například s Miley Cyrus nebo Selenou Gomez, to se svou novou přítelkyní myslí opravdu vážně...

S australskou pop-star Deltou Goodrem (26) chodí Nick (18) od května a zdá se, že nejde o žádný krátkodobý flirtík, který vzhledem k jejich velkému věkovému rozdílu spousta jeho přátel předpovídala.

Minulý týden se totiž Nick na svém chatu svěřil s tím, že svou přítelkyni představil mámě Denise a nejmladšímu bráškovi Frankiemu. "Zašli jsme všichni společně na oběd do restaurace Villa Blanca v Beverly Hills, kde to mám moc rád," přidává detaily Nick: "Bylo to vydařené odpoledne. Řekl bych, že máma i brácha si Deltu oblíbili stejně jako já. Ona je totiž báječná."

Hosteska z restaurace nám navíc prozradila, že při odchodu z oběda se zpěvák zachoval jako opravdový gentleman: "Koupil své přítelkyni růži, otevřel jí dveře u auta, počkal až se posadí a pak je zavřel. Bylo to jak z černobílého filmu."

Nick a Delta, která se teprve v dubnu rozešla se svým snoubencem Brianem McFaddenem, nejprve svůj vztah před veřejností tajili. Báli se hloupých řečí kvůli velkému věkovému rozdílu. Teď jsou ale natolik šťastní, že o něm mluví zcela otevřeně! "Cítím se tak nádherně. Jsem opravdu spokojený," prohlašuje Nick a Delta říká: "Prožívám něco, o čem jsem vždy jen snila."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama